Witaj miłośniku herbaty.

Teaspotting.com to herbaciarnia online, która oferuje niesamowite herbaty z Chin. Przynosimy chiński rynek herbaciany do Twojego domu.

Roman i Miha stworzyli ten sklep internetowy, ponieważ chcą się dzielić swoją wyrozumiałością i miłością do herbaty z resztą świata.

Roman mieszka w Kunming. Mówi biegle po chińsku i często podróżuje po obszarach wiejskich Yunnanu rozmawiając z farmerami i szukając nowych herbat do kolekcji Teaspotting. Miha używa swoich umiejętności biznesu, reklamy i marketingu aby opiekować się Teaspotting w Europie oraz w internecie. Bierzemy naszą pracą poważnie i oferujemy jedynie herbaty, które osobiście polubiliśmy i którymi dzielimy się z przyjaciółmi i rodziną.

Możesz się z nami skontaktować poprzez adres email teaspotting@daoli.eu. Naszą obsługę klienta prowadzimy w językach: angielski, słoweński, rosyjski, chiński, hiszpański i włoski.

Przejrzyj śmiało naszą ogromną kolekcję herbat, gdzie każda z nich jest świeżo pozyskiwana z rynków herbacianych w Kunming, które wysyłamy na cały świat z Yunnan w Chinach.

Zhuyeqing